(ФОТО) Ирина Шајк потполно гола во фотосесија за „Вог“

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк позираше гола за списанието Вог, покривајќи ги своите интимни делови од телото со керамички плочки.Оваа необична фотосесија со Шајк е снимена во градината на Донатела…