…КАКО СЕ КРКАШЕ БАДИЈАЛА РАСТИТЕЛЕН КАШКАВАЛ… Во време на Груевски и Коце имаше манифестацијата „Појадок на мост“

Едно време на Груевски и Коце имаше манифестацијата „Појадок на мост“ КАКО СЕ КРКАШЕ БАДИЈАЛА РАСТИТЕЛЕН КАШКАВАЛ ...КОЈ ЛИ ГО НАТЕРАЛ СО СИЛА ДА ДОЈДЕ? :D ...СИГУРНО БАБА МУ https://www.facebook.com/makstar2017new/videos/558586791653157/

Пензионерот кој го освои регионот – “не постои грип, вежбајте п….а ви материна”

Хрватскиот пензионер, Тони Селмани (82), деновиве е вистински хит на социјалните мрежи по својата интересна препорака за здравјето на повозрасните. Тој се прослави со својата изјава за N1 TV во…

Македонската песна надалеку се слуша – куварот од Тајланд во дует со Марјан Коцев

Македонскиот фолк пејач Марјан Коцев моментално се наоѓа на турнеја во Австралија, а неговиот престој во Сиднеј го искористи да се сретне со момчето од Тајланд, кое стана хит на…

Хит во светот – неуспешен обид на жена да наполни електричен автомобил на бензинска

Речиси 12 милиони прегледи за два дена има видеото направено од еден Американец кое прикажува жена како се обидува да го наполни својот Тесла, електричен автомобил, на бензинска станица. Збунетата…

Како македонски камионџија се справува со германска полиција: Тој му вика имаш лоши гуми, а нашиот вели…

Како сакате речете човекот успешно се извлече и со сигурност избегна ригорозна германска казна. https://www.facebook.com/Fotografii2017/videos/980490238774872/ Целата случка притоа одела на една германска ТВ емисија. Полицаецот му вика на нашиот камионџија…

(ВИДЕО) Во програма во живо: Водителот буквално крена раце од сè

Даг Фернандес, долгогодишен водител на американската телевизија КОАТ, се изнервира во програма во живо. Фернандес најави вклучување на неговата колешка од терен, но во меѓувреме му јавија да продолжи со…