(ФОТО) Најжешкото од Маја Беровиќ, облечена во проѕирно боди кое открива скоро сѐ

Пејачката Маја Беровиќ одлучи да ги израдува своите фанови со секси топлес фотографија. Имено, таа дефинитивно ја објави својата најбезобразна фотографија оваа година на Инстаграм. Маја позираше во проѕирно боди,…

(ФОТО) Српската пејачка Маја Беровиќ позира без долна облека

Популарната балканска пејачка Маја Беровиќ уште еднаш ги воодушеви фановите на социјалните мрежи.Атрактивната пејачка на Инстаграм објави нова провокативна фотка. Маја сега позира во секси издание, без гаќички, а во…