(ФОТО) Нивес во задоцнето новогодишно расположение со деколте до папокот

Хрватската старлета, пејачка, и актерка Нивес Целзиус Хрватската актерка, пејачка и позната инфлуенсерка не престанува да воодушевува на Инстаграм. Имено Нивес Целзиус секојдневно ги радува фановите со „жешки“ фотографии. Нивес…

(ФОТО) Нивес како „секси снежна кралица“ позира покрај својата елка

Нивес Целзиус со задоволство споделува разголени фотки на Инстаграм со своите фанови, а овојпат во духот на празничната атмосфера таа облечена во бел кимбилиозон позираше китејќи ја нејизната новогодишна елка.…

Хрватската старлета позира без долна облека во новогодишен амбиент!

Хрватската старлета Нивес Целзиус со предновогодишна честитка за фановите. Таа на Инстаграм позираше облечена, а сепак разголена. Имено старлетата и пејачка облечена во дебел џемпер седна на подот и ги…

Нивес Целзиус во деловно издание со деколте до папокот

Хрватската старлета Нивес Целзиус со секоја своја објава на Инстаграм привлекува големо внимание. Нејзините разголени фотографии добиваат лајкови со брзина на светлината, особено од посилниот пол. Таа сега објави фотографија…

Музика Нивес Целзиус ги разгоре фантазиите со новиот спот за „Odjebando“

Хрватската пејачка, модел и бивша актерка, Нивес Целзиус, го објави новиот спот за најновата песна „Odjebando“, која има потенцијал да стане летен хит во регионов. Нејзината нова песна и спот…