(ФОТО) Погледнете како изгледал првиот автомобил на Цеца покрај кој гордо позира

Светлана Ражњатовиќ важи за најпопуларната пејачка на Балканот, а иако долги години се наоѓа на сцената, сепак малкумина знаат како изгледал нејзиниот прв автомобил. Фолк пејачкта Светлана Цеца Ражњатовиќ одамна…

Цеца „го зпали“ Инстаграм – Дали е гола или не?

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ пред неколку дена на својот профил на Инстаграм објави прекрасна фотографија, која привлече големо внимание кај нејзините фанови. Цеца на фотографијата изгледа преубаво, но една корисничка на…

КРШТАВАЊЕ ОД ПОЛОВИНА МИЛИОН ЕВРА: Цеца ја дочекаа како кралица, а потоа настана вистински хаос (ВИДЕО)

Минатиот викенд Цеца Ражњатовиќ пееше во Копенхаген на прослава која српски бизнисмен ја приредил по повод крштавањето на неговата ќерка. Домаќините не жалеле пари, па за семејната прослава ги ангажирале…