Погледнете го победничкиот настап на Денис и Антонија во „Кастинг талент шоу“

https://youtu.be/06v9YuOOnZY Во Македонската опера и балет вчера се одржа суперфиналето на „Кастинг талент шоу“, во чии рамки се одбраа главните улоги за првиот македонски мјузикл „Тајно моја“, насловен по истоимениот…