Погледнете како се тепа новиот претседател на САД (ВИДЕО)

Новиот претседател на Америка Доналд Трамп пред пет години ја избричи главата на Винс МекМахони. Тој учествуваше во WWE, популарното боречко шоу, кое се емитуваше на програмата во Америка. https://www.youtube.com/watch?v=MMKFIHRpe7I…

Kога ќе постигнеш гол ’несакајќи’… (ВИДЕО)

Папис Сисе, поранешниот фудбалер на Њукасл во моментов игра за Шандонг Луненг и на последниот натпревар за својот клуб постигна еден од најсмешните голови во кинеската Прва фудбалска лига. https://www.youtube.com/watch?v=v4tdu_lxxlw…