(ФОТО) Топлес роденденска забава, погледнете како Станија го прослави роденденот

Станија Добројевиќ на 17 март наполни 36 години, а сега објави топлес фотографии од нејзината роденденска забава.

Бидејќи вирусот корона не беше во можност да собере луѓе на забавата поради пандемијата, Станија очигледно имаше „роденденска прослава“ за својата душа, при што забележа повеќе провокативни снимки со кои ги почести своите придружници.

Добројевиќ позираше во амбиент украсен со розови балони, а покрај кадата, која е полна со светкави балони, беше фотографирана во сребрено и розево бикини.

Станија потоа отиде чекор подалеку и позираше топлес, што остави многу припадници на посилниот пол без зборови.
Поради пандемијата, таа не собираше гости, но времето го минуваше сама, пред камерата

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s